
HEERLIJK DUBBEL BOVENHUIS MET DRIE SLAAPKAMERS, EEN NIEUWE KEUKEN, VERNIEUWDE FUNDERING, BALKON EN DAKTERRAS!
LOCATIE:
Gelegen op loopafstand van het Spaarne en het bruisende centrum van Haarlem met onder andere de Grote Markt, diverse eetcafés en restaurants maar ook uitgaansgelegenheden en musea zoals Het Teylers Museum, de Toneelschuur, de Stadsschouwburg en de Phil. Maar ook de buurt zelf biedt veel nieuwe locaties; Jackies Bar, de Vinyl Freaks en het Slachthuisterrein inclusief horeca, een sportschool, een poppodium en werkruimte voor creatieve ondernemers.
De bossen, de duinen en de stranden van Zandvoort en Bloemendaal zijn met de fiets bereikbaar. Diverse uitvalswegen en het openbaar vervoer naar o.a. Amsterdam, Den Haag en Schiphol zijn gemakkelijk te bereiken.
Er komt een nieuw busstation (OV-knooppunt) op de Schipholweg in Haarlem met snelle verbindingen naar Schiphol, Amsterdam en het centrum van Haarlem.
Er komt een busstation met overkapping om prettig te wachten en een ondergrondse fietsenstalling voor ongeveer 2.250 fietsen zo wordt overstappen tussen bus, trein en fiets wordt makkelijker
In en rond het OV-knooppunt komen voorzieningen, zoals plekken om snel koffie of iets te eten te halen!
INDELING:
Begane grond: zelfstandige opgang, meterkast en trap naar de eerste verdieping.
1e Verdieping: Ruime hal met toilet. Woonkamer met veel licht en schouw. Nieuwe half-open keuken uit 2024 voorzien van onder andere een Quooker, vaatwasser, inductiekookplaat,stoomoven, combi oven magnetron en koel- vriescombinatie. Vanuit de keuken loop je het balkon op. Kamer aan de voorzijde momenteel in gebruik als ruime berging.
2e Verdieping: Overloop met lichtkoepel. Badkamer voorzien van een aparte en ruime inloopdouche, ligbad, toilet en een brede wastafel, de badkamer is ook voorzien van vloerverwarming en een dakraam. Een slaapkamer voorzijde, slaapkamer achterzijde met inbouwkasten, derde slaap-/werkkamer achterzijde. Berging/hal met cv-installatie en opstelplaats voor wasmachine en droger. Tevens kun je vanuit hier met een vlizotrap naar het op het platte dak gelegen dakterras.
VERENIGING VAN EIGENAREN:
De VvE is genaamd “Vereniging van Eigenaars Flatgebouw Slachthuisstraat 19 zwart en rood te Haarlem” en bestaat uit twee leden. De VVE is ingeschreven bij de Kamer van Koophandel, heeft een bankrekening met kleine reserve de maandelijkse servicekosten voor dit appartement zijn € 40,00.
BIJZONDERHEDEN:
– Woonoppervlakte ca. 108 m² (zie meetrapport)
– Energielabel: D
– Drie ruime slaapkamers
– Grotendeels voorzien van dubbel glas en kunststof kozijnen
– De fundering is vernieuwd in 2004 met pulspalen
– Verwarming en warm water via cv-ketel (2022)
– Dakterras bij gedogen
– Op loopafstand van diverse winkels, scholen en sportvoorzieningen
– Op loopafstand van diverse horecagelegenheden
– Haarlem centrum en NS station op ca. 5 minuten fietsafstand
– Nieuw OV-knooppunt met snelle verbindingen naar Schiphol, Amsterdam en het centrum van Haarlem
– Parkeren: zonder vergunning voor de deur (info 2026)
– Oplevering in overleg
Extra algemene informatie:
| Status | Beschikbaar |
| Verkoopprijs | € 545.000 kosten koper 0 |
| Bouwvorm | |
| Soort woning/appartement | bovenwoning |
| Type woning | |
| Bouwjaar | |
| Bouwvorm | bestaande bouw |
| Ligging | in woonwijk |
| Indeling | |
| Woonoppervlakte | 108 m² |
| Perceeloppervlakte | m² |
| Inhoud | 372 m³ |
| Aantal kamers | 5 |
| Aantal slaapkamers | 3 |
| Aantal woonlagen | 2 |
| Energie | |
| Verwarming | |
| Bouwjaar C.V.-Ketel | |
| Warmwater | c.v.-ketel |
| Combiketel | |
| Brandstof | |
| Eigendom | |
| Buitenruimte | |
| Tuin | geen tuin |
| Hoofdtuin | |
| Oppervlakte hoofdtuin | ² (m x m ) |
| Ligging hoofdtuin | |
| Achterom | |
| Kwaliteit tuin | |
| Bergruimte | |
| Schuur / Berging | |
| Voorzieningen | |
| Parkeergelegenheid | |
| Garage | geen garage |
| Parkeerfaciliteiten | openbaar parkeren |
| Dak | |
| Soort dak | samengesteld dak |
| Overig | |
| Permanente bewoning | ja |
| Onderhoud binnen | goed |
| Onderhoud buiten | goed |
| Huidig gebruik | Woonruimte |
| Huidige bestemming | Woonruimte |
| Voorzieningen | |
| Keuken | open keuken (m² ( x ) ) |
| Badkamer | |
| Overige ruimten | toilet overloop balkon |
| Trap | |
| Isolatievorm |




















































